مهندسین مشاور همگون

«مهندسین مشاور همگون» با چهار دهه تجربه در طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های بهداشتی، درمانی، فرهنگی، اداری، مسکونی، تجاری، صنعتی و نظامی توانسته است خدمات مؤثری به جامعه مهندسی کشور ارائه نماید و نام خود را به عنوان یکی از مجموعه‌های برتر کشور در طراحی و ساخت پروژه‌های عظیم عمرانی ماندگار سازد؛ آنچنان‌که در سال 1396 به عنوان برترین گروه مهندسین مشاور، مفتخر به دریافت لوح یاد بود از دست ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران شده است.

شرکت همگون

«مهندسین مشاور همگون» توانسته است با استفاده از دانش روز و تلفیق آن با آخرین دستاوردهای روز دنیا، برخورداری از تجربیات همکاران کارآزموده و استفاده از نیروهای خلاق و جوان، گامی بزرگ در جهت نیل به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود بردارد، که همانا ارتقاء سطح کیفی فناوری ساخت و رسیدن به سطح عملکرد بی وقفه در اجرای پروژه‌های خاص به خصوص پروژه‌های بیمارستانی می باشد.

شیوه کار مهندسین مشاور همگون

مهندسین مشاور همگون با راهکارهای ابتکاری خود در جهت رفع مشکلات فنی برحسب اندازه و نوع پروژه خدمات حرفه ای را به سازمان های خصوصی و دولتی و مردم ارائه می دهند. این شرکت بر اساس استانداردهای بالا کاری و در همه زمینه ها و انعطاف پذیری لازم برای انجام کارها خدمات منحصر به فردی را در اختیار دگران قرار می دهند.