با افزایش میل افراد به زندگی شهرنشینی و همچنین پیشرفت در زمینه تاسیسات ساختمانی، روز به روز شاهد ساخته شدن ساختمان های مدرن و شیک با تجهیزات تاسیساتی به روز می باشیم. امروزه یکی از دغدغه های افراد در زندگی های شهرنشینی برطرف نمودن مشکلاتی است که روزانه ممکن است برای تاسیسات ساختمانی پیش بیاید. با توجه به اینکه تاسیسات در ساختمان ها بصورت تخصصی نصب و راه اندازی می شوند، در صورت بروز مشکل و خرابی در این سیستم ها باید افراد با تخصص و مهارت در مورد مشکل پیش آمده را به کمک طلبید تا علاوه بر رفع عیب و نقص بصورت تخصصی، مشکلات را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف نمایند.

انواع خدمات تاسیساتی ساختمان

تاسیسات ساختمانی از مواردیست که معمولا در ساختمان بیشترین خرابی را به دنبال دارد. از جمله خدماتی که در زمینه تاسیسات ساختمانی ممکن است در طول روز، افراد و سازمانهای مختلف به آن نیاز پیدا کنند به شرح زیر می باشد:

 • نشت گیری، رفع ترکیدگی لوله و لوله کشی آب
 • خدمات چاه و فاضلاب
 • تعویض شیرآلات بهداشتی
 • نصب توالت و لوازم سرویس بهداشتی
 • نصب روشویی و سیفون
 • خدمات مربوط به چاه باز کنی و لوله باز کنی
 • لوله کشی گاز
 • تعمیر و نشتی گیری شیرآلات
 • نصب و تعمیر شوفاژ
 • تعویض شیر و هواگیری شوفاژ
 • نصب رادیاتور و غیره

انواع خدمات تاسیسات

در مورد خرابی سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیز با توجه به شرایط فصلی و محیطی، امکان بروز مشکلات جدی وجود دارد که با تشخیص درست علت خرابی علاوه بر کاهش هزینه های تحمیلی از بروز آسیب های بیشتر جلوگیری خواهد شد.

خدمات تاسیساتی همگون

بخش خدمات فنی و تاسیساتی شرکت همگون با کادری مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات در زمینه تاسیسات و کلیه امور وابسته به تاسیسات در محل مورد نظر مشتریان عزیز می باشد. یکی از مواردی که در هنگام خرابی تاسیسات ساختمانی بسیار آزاردهنده است، تخریب محل و کنده کاری در مکانی است که تاسیسات دچار مشکل شده است. خرابی در تاسیسات معمولا به دیوار ها، سقف و کف محل مجاور خرابی نیز آسیب وارد می کند. برای کاهش خرابی های به بار آمده تیم رفع عیب باید سریعا وارد عمل شده و از سرایت خرابی بیشتر جلوگیری نماید. در صورتی که این مشکلات بصورت تخصصی و ریشه ای حل نشوند و یا به دلیل کوتاهی سرویسکاران در انجام برخی از موارد ساده مثل عدم عایق کاری لوله ها و غیره، ممکن است پس از مدتی مشکل پیش آمده مجددا بروز پیدا کند که علاوه بر نیاز به انجام اقدامات و تعمیرات قبلی، مجددا هزینه های سنگین تعمیرات را باید پرداخت شود.

خدمات مربوط به سیستم تاسیسات ساختمان بایستی به شکل استاندارد و اصولی انجام شود تا در نهایت موجب افزایش طول عمر مفید تاسیسات و به طبع آن افزایش طول عمر ساختمان شود. تیم خدمات تاسیساتی همگون با ارائه خدمات تخصصی در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه تا رفع کامل عیوب و خرابی های پیش آمده، همراه شما خواهند بود.

شرکت های مهندسین مشاور تاسیسات

شرکت های مهندسین مشاور تاسیسات گروهی هستند متشکل از مهندسین تاسیسات الکتریکی و مکانیکی متخصص و...

تاسیسات تهویه مطبوع

به سیستمی که نقش اساسی در تهویه هوا و از بین بردن آلاینده های هوا در محیط داخل ساختمان را داشته...

تاسیسات صنعتی

تاسیسات صنعتی مجموعه ای از تجهیزات زیربنایی الکتریکی و مکانیکی ساختمان است که نقش مهم و اساسی ای...

تاسیسات مکانیکی ساختمان

امروزه علم و تکنولوژی در تمامی شاخه ها به سرعت در حال پیشرفت است. نتیجه این پیشرفت سریع فراهم کردن...